top10places.com

Uefa Bajnokok Ligája Döntő 2019

A szünet után a Barcelona felzárkózhatott volna egy gólra, de Patri Guijarrónak nem volt szerencséje, félpályás emelése után a labda a lécről kifelé pattant. A MÉRKŐZÉS BŐVEBB ÖSSZEFOGLALÓJA Ezt követően, az utolsó fél órában a Lyon nagyon taktikusan játszott, a játékosok tökéletesen teljesítették Sonia Bompastor vezetőedző "játéktervét" – ha kellett, lassították a játékot, ha kellett, okosan húzták az időt, így a Barca nem tudta felvenni a fonalat, és gyakorlatilag az egész második félidőben komfortzónáján kívül volt kénytelen futballozni. Nem is tudott nagy helyzeteket kialakítani Jonatan Giráldez csapata, amely csak szenvedett, támadójátékából hiányzott az átütőerő és a kellő mennyiségű kreativitás. A Lyon a játék összképe alapján megérdemelten nyerte meg a finálét, és 2011 óta nyolcadik alkalommal emelhette magasba a Bajnokok Ligája győztesének járó serleget. A barcelonaiak könnyes szemekkel hagyták el a pályát, de emelt fővel tehették, mert a legutóbbi négy kiírásában harmadszor játszhattak finálét – az viszont nyilvánvalóan nagyon bántja őket, hogy a Lyont továbbra sem tudják legyűrni… Ada Hegerberg kezében a BL-trófea (Fotó: AFP) 2.

1. Uefa bajnokok ligája döntő 2009 relatif
  2. Uefa bajnokok ligája döntő 2012.html
  3. Megszólalt az MLSZ is, hogy Budapestre jöhet-e az idei BL-döntő - Infostart.hu

Uefa bajnokok ligája döntő 2012.html

Ivószünet! Az utolsó tanácsok az edzőktől a hajrára. 72. perc: Malard helyén a klublegenda Le Sommer folytatja a Lyonnál. Bacha lent maradt a földön rövid időre a Barca térfelén, majd miután feldolgozta, hogy nem állt meg a játék, felállt és visszakocogott a helyére. A Lyon az elmúlt negyedórában már inkább tudatosan, mint veszélyesen játszik, stabil védekezéssel őrzi az eredményt. Macario maradt lent egy ütközést követően, másfél-két percig állt a játék az ápolása miatt. A barcelonaiak jelzik a játékvezetőnél, hogy remélik, a hosszabbításnál ezeket a perceket beszámítja majd… 64. perc: Sárga lap Macariónak a játék késleltetéséért. 63. perc: Rolfö lövésszerű beadása az oldalhálóba vágódott. Lina Lehtovaara finn játékvezető engedi a kemény játékot, ritkán fújja le a szabályosság határát súroló párharcokat. 60. perc: Amíg áll a játék, kettős csere a Barcánál: Marta Torrejón és Mariona helyén Crnogorcevic és Martens a pályán. 58. perc: KAPUFA! Mapi León megelőzte Macariót a felezővonalnál, a labda Guijarro elé került, aki a kezdőkörből kapura ívelt, a labda a lécen csattant!

Megszólalt az MLSZ is, hogy Budapestre jöhet-e az idei BL-döntő - Infostart.hu

uefa bajnokok ligája döntő 2013 relatif

Bajnokok ligája női kézilabda

Schedule

RÉSZLETEK ITT! • Magyar szempontból mindenképpen szomorú, hogy a nemrégiben megműtött Marozsánnak ki kell hagynia a mai döntőt, a 30 éves középpályás súlyos térdsérülése miatt a nyári Európa-bajnokságról is lemarad. • Három éve Budapesten, a Groupama Arénában is a Barca és a Lyon vívta a döntőt, akkor a franciák Marozsán Dzsenifer egy és Ada Hegerberg három góljával 4–1-re győztek. Akkoriban jelentős tudáskülönbség volt még a két csapat között, most sokkal nagyobb csata várható, sőt a fogadóirodák szorzói alapján a katalánok az esélyesebbek. A Barca nagyon szeretne visszavágni a Lyonnak, melyet még sosem győzött le története során. • A helyszín Torino, a Juventus stadionja. A "zebráknál" titkon reménykedtek benne, hogy döntőt játszhatnak hazai környezetben, de a Lyon – a papírformát igazolva – a negyeddöntőben 4–3-as összesítéssel kiejtette őket. Köszöntjük kedves Olvasóinkat, idén élőben közvetítjük a női labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjét, amelyet a címvédő FC Barcelona vív a 2016 és 2020 között sorozatban ötször győztes Olympique Lyonnal.

Catarina Macario az első amerikai, aki gólt szerzett női BL-döntőben. 33. perc: GÓÓÓL, 3–0 A LYONNAK! Ismét rettentően bizonytalan volt a Barca védelme, nem tudott felszabadítani egy beadás után, Hegerberg elé került a labda, aki lövés helyett okosan középre passzolt az ötös jobb sarkáról, Macario pedig egy lépésről a kapuba továbbított. 0–3Mapi León kapott egy sárga lapot, mert az előző Lyon-támadás során csúnyán odalépett az egyik franciának. 32. perc: Megint elveszítette a labdát a Barcelona a saját térfelén, Hegerberg rávezethette azt Paredesre, de nem próbált mellette elmenni, hanem egy csel után 20 méterről lőtt, kísérlete fölé szállt. A Barca-szurkolók vannak egyébként többen a lelátón, most épp ők a hangosabbak is, próbálják bátorítani az övéiket. 29. perc: Ivószünet! Nagyon bizonytalan a Barca védelme, amit a Lyon eddig szinte tökéletesen kihasznál. 26. perc: Paredes röviden adta haza a labdát, de nem annyira, hogy Hegerberg el tudja azt vinni Panos volt a norvég csatár hatodik gólja a Bajnokok Ligája mostani kiírásában, összességében a 60. fellépésén az 59. találata a sorozatban.